EW Finance

Jobba hos oss

Vi söker hela tiden nya förmågor för att utveckla vår verksamhet. Vi utvecklar våra egna system samt använder oss av systemet Odoo, både för bokföring och som affärssystem. Är du en person som tycker om utmaningar och att jobba med spännande projekt så hör du hemma hos oss! 

Dina blivande kollegor?

Simon Gottberg

Företagare

simon@erpware.fi

+358 401 283 100

Sami Saksa

Företagare

sami@erpware.fi

+358 400 684 503

Oscar Asplund

Företagare

oscar@erpware.fi

+358 442 765 094

Linda Johans

Bokföring

linda@ew.finance

+358 505 533 893

Robert Bäckman

BOKFÖRING & LÖNERÄKNING

robert@ew.finance

+358 405 562 226

Sarah Henriksson

Marknadsföring

sarah@erpware.fi

Logo of EW Finance Oy

All rights reserved © EW Finance Oy