EW Finance

Jobba hos oss

Vi söker hela tiden nya förmågor för att utveckla vår verksamhet. Vi utvecklar våra egna system samt använder oss av systemet Odoo, både för bokföring och som affärssystem. Är du en person som tycker om utmaningar och att jobba med spännande projekt så hör du hemma hos oss! 

Vi söker en kontorsansvarig till vårt kontor i Pargas

Är du vår nya kontorschef i Pargas?

Vi söker en driftig och självständig person med goda kommunikationskunskaper och tidigare erfarenhet av bokföring. Kunskaper i svenska och finska ses som en stor fördel.

Till dina arbetsuppgifter hör främst bokföring, deklaration av skatter samt organisering av arbetet på kontoret. Du ansvarar också för kommunikation med såväl ledningen som kunderna.

Vi erbjuder givande och varierande arbetsuppgifter på en modern arbetsplats i ett dynamiskt och växande företag.

Är du personen vi söker efter?


Kontakta i så fall Oscar Asplund för mer information.

oscar@erpware.fi

+358 44 2765094

Dina blivande kollegor?

Simon Gottberg

Företagare

simon@erpware.fi

+358 401 283 100

Sami Saksa

Företagare

sami@erpware.fi

+358 400 684 503

Oscar Asplund

Företagare

oscar@erpware.fi

+358 442 765 094

Linda Johans

Bokföring

linda@ew.finance

+358 405 562 226

Nathalie Gottberg

BOKFÖRING

nathalie@ew.finance

+358 505 533 893

Robert Bäckman

BOKFÖRING & Löneräkning

robert@ew.finance

Sarah Henriksson

Marknadsföring

sarah@erpware.fi

Logo of EW Finance Oy

All rights reserved © EW Finance Oy